Однією з поширених проблем, з якою рано чи пізно стикаються власники комп'ютерів, є збій налаштувань часу і дати. Комп'ютер наполегливо "відмовляється" їх запам'ятовувати і після кожного його вимкнення дату і час доводиться налаштовувати знову.
Причина цієї неполадки дуже проста. Усунути проблему можна самостійно в домашніх умовах. Про це і йтименться нижче.
Нижче описано один із способів швидкої вставки в текст у текстовому редакторі Wordапострофа, наголосу, знака другого ступеня, третього ступеня, знака градуса та інших спеціальних символів, для яких клавіші на стандартній клавіатурі відсутні.
Щоб дати відповідь на ці запитання, потрібно окреслити ті завдання, які поставив перед собою вчитель, котрий вирішив вести такий мережевий щоденник, окреслити, які функції має виконувати створюваний ним блог.
Інформаційне суспільство спонукає сучасного педагога працювати на випередження. Учитель повинен бути координатором інформаційного потоку, володіти сучасними методиками та новітніми технологіями. Сучасних школярів уже не задовольняє лише крейда і дошка вони прагнуть інноваційних форм навчання, так чи інакше пов’язаних з електронними матеріалами. Це вимагає від вчителя теж іти в ногу з часом, оволодівати новими ІТ-навичками.
Перевірка знань, умінь та навичок учнів являється важким елементом процесу навчання та виховання, неї визначається результативність, ефективність навчання.