Ідеї нівроку до Вашого уроку

Субота
23.02.2019
09:36
Вітаю Вас Гість | RSS Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід
Сайт Вашою мовою..
Оберіть мову / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish

Меню сайту

Категорії розділу
Мої статті [17]
Руханки [2]
Руханки до уроків та перерв
Виховна робота [2]
Матеріали даного розділу раджу використовувати у своїй роботі як досвідченим класним керівникам так і молодим учителям у своїй роботі

Сайт без вірусів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Добротність сайту

Форма входу

Сайт використовують у...

Головна » Статті » Мої статті

Що дає вчителю ведення блогу (сайту)
Що дає вчителю ведення блогу (сайту)
Інформаційне суспільство спонукає сучасного педагога працювати на випередження. Учитель повинен бути координатором інформаційного потоку, володіти сучасними методиками та новітніми технологіями. Сучасних школярів уже не задовольняє лише крейда і дошка вони прагнуть інноваційних форм навчання, так чи інакше пов’язаних з електронними матеріалами. Це вимагає від вчителя теж іти в ногу з часом, оволодівати новими ІТ-навичками.
Майбутнє наших учнів – це життя і праця у новому цифровому суспільстві, у якому володіння ІКТ є запорукою успіху. Тому в даний час Інтернет-сервіси стають надійними помічниками учителя, відкриваючи безліч можливостей для урізноманітнення навчально-виховного процесу. Ми повинні навчити учнів вчитись самостійно, це потреба часу. Але і вчителю потрібно вчитись, підвищувати свою кваліфікацію для себе. для учнів, яких навчаєш і яким цікаво навчатись, використовуючи комп’ютер.
Видатний вчений, мислитель і гуманіст Алі Апшероні писав: «Педагоги не можуть успішно когось навчати, якщо в цей же час ретельно не вчаться самі». Мій досвід підтверджує ту тезу, що найважливішою складовою процесу навчання є не комп’ютери, а вчителі, озброєні методиками застосування комп’ютерних технологій. Насправді завести блог є надзвичайно легко і зовсім безкоштовно.
Для цього потрібно лишетри речі:·
перша - знання самого педагога;
друга - його бажання, відчуття потреби в навчальному блозі;
третя - наявність доступу до інтернету як у вчителя, так і в його учнів.

Існує декілька платформ, котрі дозволяють безкоштовно відкрити свій персональний блог:
ucoz.ua, Blog2x2.ru, WordPress та Blogger.
Рекомендую платформу Blogger. Чому саме ucoz.ua? Причини доволі прості: створити блог на ucoz.ua і досить легко, служба ucoz.ua постійно оновлює свій інтерфейс, за час існування ucoz.ua його прихильниками стало багато відомих особистостей.
Найвищою винагородою для учителя, безперечно, є авторитет серед учнів. Якщо вчитель має свій блог чи сайт, він просто виростає в очах своїх учнів. Для учня це означає, що його наставник іде в ногу з часом, цікавиться сучасними технологіями і з ним можна говорити про багато речей на рівних.Учитель не має права відставати від часу, в якому живе. Адже він – не лише основне джерело знань, а й організатор самостійної діяльності учнів.
Викладаючи у блозі свої матеріали, вчитель заявляє про себе, а підтримуючи (шляхом читання і коментування) блоги колег (як українських, так і зарубіжних), він сприяє утворенню професійної учительської спільноти в Мережі Інтернет.На жаль, серед багатьох педагогів, особливо старшого покоління, тих, кому за 50, побутує думка, що для навчання вчителю достатньо мати крейду і дошку. Безумовно, без них теж не обійтись. Але на часі – нові технології, які оптимізують навчальний процес, зрештою. наближають нас до сучасних учнів, які досить гідно обізнані із цими технологіями . Тому блогерство вчителів , на мою думку, на даний час стає все актуальнішим.
- See more at: http://teache-inf.blogspot.com/p/blog-page_9.html#sthash.9c1ct1dG.dpuf
Категорія: Мої статті | Додав: Atlant (01.02.2016)
Переглядів: 294 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Сайт працює

Пошук

Друзі сайту
 • ПОІППО
 • Бутенківська ЗОШ
 • Відділ освіти
 • Зональна школа новаторства
 • LearningApps.org
 • Міксіке
 • Для програмістів
 • OnlineMSchool
 • Математичні етюди

 • Випадкове фото

  Кнопка сайту

  http://tkach-pro-ikt.at.ua
  Зверни увагу


  Сподобався сайт? Підтримайте проект: РОЗМІСТІТЬ КНОПКУ МОГО САЙТУ НА СВОЇЙ СТОРІНЦІ ;)
  Copyright Ткач О.В. © 2019